" EN KISA SÜREDE YAYLANIN YOLLARINI YAPACAĞIZ "

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Kozluca Sarıçiçek yaylasında vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Akçadağ’da mahalle ziyaretleri kapsamında yapılan ve yeni yapılacak olan çalışmaları inceleyen Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Kozluca Sarıçiçek yaylasında vatandaşlarla bir araya geldi. Ulaşımın zor olduğu yaylaya çapa makinesi ile çıkan ve daha sonra kilometrelerce yürüyen Kazgan Sarıçiçek yaylasında vatandaşlarla bir araya geldi. Yaylada vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Kazgan, en kısa sürede yaylanın yollarını yapma sözü verdi.

 

Yaylaya çıkan vatandaşların daha iyi imkanlarla çıkması gerektiğini belirten Kazgan, “ Akçadağ’da yapılan ve yapılmasını planladığımız işleri kontrol etmek için mahalleleri ziyaret ediyoruz. Ekibimizle birlikte en iyi şekilde ve imkanlarımız dahilinde bundan önceki dönemde olduğu gibi yeni dönemimizde de halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Kozluca’ya bağlı Sarıçiçek yaylasında da vatandaşlarımızı ziyaret etmek istedik. Geldiğimiz yol gerçekten zor. Çapa makinesi ile belirli bir yere kadar gelip daha sonra kilometrelerce yol yürüyoruz. Hemşerilerimiz hayvanlarını otlatmak için yaylaya çıkma mevsimi geldiğinde çıkıyor. Bizde hemşerilimizin bu çıkış güzergahını iyi şartlara getirmek için çalışma yapacağız. Ben yaylaya çıkan değerli hemşerilerime söz veriyorum ve hızlı bir şekilde yaylalarının yollarını yapmak için çalışacağız. Bu zor şartlardan vatandaşlarımızı kurtararak daha iyi şartlarda yaylalarına çıkmalarını ve hayvanlarını otlatmalarını sağlayacağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ünde dediği gibi ‘Köylü Milletin Efendisidir’. Bizde köylü vatandaşlarımızın imkanlarını daha elverişli hale getirmek için gayret sarf ediyoruz” dedi.

 

İlk dönemde olduğu gibi yeni dönemde de gönülden çalışacaklarını ifade eden Kazgan,” Biz göreve geldiğimiz ilk günde hemşerilerimize ‘Gönülden Çalışacağız’ demiştik. Bundan sonraki dönemde de aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Seçimlerden önce belirlediğimiz projelerimizi halkımızla paylaştık. Bu dönemimizde de bu projeler üstüne yoğunlaşacağız ve halkımıza söz verdiğimiz gibi zaman içerisinde projelerimizi hayata geçireceğiz. Zaten Akçadağımızın büyük oranda alt yapı sorununu halletmiştik. Aynı zamanda Doğalgaz’ı da geçen sene hat çekilen güzergahlarda vatandaşlarımız kullandı. İnşallah bu senede artarak kullanmaya devam edilecek. Amacımız daha iyi bir Akçadağ’da hemşerilerimiz ile birlikte yaşamak. Bunun içinde sorumluluğumuz olan işleri yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal